Ubytování 66 & 67

 
 

Navštivte České Švýcarsko – rekreační oblast v severních Čechách, okrese Děčín. Tento kraj patří k nejkrásnějším turistickým oblastem v České republice. Toto území je tvořeno zajímavými pískovcovými útvary.Naše rekreační domky najdete v nejhezčím místě Českého Švýcarska, v letovisku Jetřchovice. Rekreační domky se nachází v blízkosti hotelu Belevue (300 m vzdálené, přímo na kraji lesa).


Zimní aktivity: běžky, pekáčování, sáňkování, sjezdové lyžování. Zimní sportovní areál v Jiřetíně pod Jedlovou – nabízí běžkařské tratě o různých délkách, jeden lyžařský vlek na Tolštejn dlouhý 700 m s převýšením 145 m, větší vlek na Jedlovou (774 m) je dlouhý 1200 m s převýšením 260 m. Z Jedlové vedou dvě sjezdovky.

Letní aktivity: >: Pěší výlety: Jízdárna Všemily, Srbskokamenická (Ferdinandova) soutěska; Srbská Kamenice (kostel Sv. Václava , přírodní rez. ARBA; bunkry - součást opevnění , meandry Chřibské Kamenice); 4 km Dolský mlýn (ruina), Královský smrk; 6 km Kamenická stráň (krásný soubor roubených a hrázděných domů); Jetřichovice (Mariina skála, Vilemínina stěna); 4 km Růžovský vrch; 3 km Šaunštejn (Loupežnický hrad), Malá Pravčická brána.Cyklistické výlety: Hřensko-tržiště, vstup do Tiché soutěsky-pramice, hraniční přechod do SRN);

Mezní louka (hotel), Mezná (vstup do Divoké soutěsky - pramice); Pravčická brána (největší přírodní skalní brána v Evropě); Česká Kamenice. Výlety automobilem nebo autobusem: Děčín (zámek, Růžová zahrada, Pastýřská stěna, ZOO, výletní lodě); Děčínský Sněžník (rozhledna s vynikajícím kruhovým rozhledem ); Benešov nad Ploučnicí (zámek z 16. století); Tiské stěny (pískovcové skalní město); Konigstein (SRN, hrad přebudovaný v mohutnou pevnost); Schrammsteine (SRN, skalnatý hřeben při Labi s řadou vyhlídek). 
základní informace
Ubytovací kapacita:
Lůžka: 10+10, možnost přistýlky
Sociální zařízení: vlastní v apartmánu
Stravování: kuchyňka k dispozici
Domací zvířata s sebou: po dohodě

Ceny za ubytování (celoročně):
od 270 Kč/osoba/noc
kontakty
Ubytování v chatách 66+67 
č.e. 67
407 15 Jetřichovice 
telefon: 412 527 500 
mobil: 604 533 736, 602 372 747 
e-mail: chata66@seznam.cz 

jak se k nám dostanete
Ve směru z Jetřichovic na Všemily odbočka nad hotelem Belewue na polní cestu (značeno Ubytování 67).mailto:chata66@seznam.czshapeimage_1_link_0
Nejkrásnější výhled v Českém Švýcarsku
FOTOGRAFIE - 66Foto_66.html
FOTOGRAFIE - 67Foto_67.html